Đang đọc
Xiaomi đưa vào IoT, một sản phẩm mới trung bình mỗi ngày 4

Dwa dni temu odbyła się konferencja Xiaomi i prezentacja nowych produktów marki Mijia. Zdecydowania większość nowo zaprezentowanych produktów (oprócz długopisu i rolek elektrycznych) jest związana z Internet of things. IoT to branża która rozwija się w niesamowitym tempie, w przeciwieństwie do smartfonów dla których rynek już się nasycił i sprzedaż telefonów spada.

Xiaomi mocno pracuje aby zostać królem branży IoT. W ciągu ostatnich dwóch lat prezentowali nowy produkt średnio co 4 dni! W swoim portfolio posiadają produkty do zaspokojenia praktycznie każdej potrzeby, można kupić: oczyszczacze powietrza, oczyszczacze wody, lampy, telewizory, klimatyzacje, zamki do drzwi, kamery, pralki, lodówki, domofony, sejf, wyłączniki, gniazdka, budziki, silniki do zasłon.. no praktycznie wszystko!

Podczas konferencji CEO Xiaomi, Lei Jun powiedział że „Mijia to marka inteligentnych urządzeń przyszłości”. Absolutnie się z nim zgadzam.

Na dzień 31 marca liczba urządzeń IoT Xiaomi podłączonych do sieci wynosi aż 171 milionów sztuk , jest to wynik o 70% lepszy niż w ubiegłym roku. Ta liczba na prawdę robi wrażenia, inteligentne urządzenia stają się coraz bardziej popularne. Są to już nie tylko gadżety, a sprzęt który pomaga w codziennym życiu.

Xem thêm
Sản phẩm mới Xiaomi 11 - 17 Tháng 2 2019

Według mnie Xiaomi powinno popracować jeszcze nad dwoma aspektami: wprowadzeniem globalnej sprzedaży wszystkich swoich produktów i zrezygnować z blokad regionalnych. Posiadam nawilżacz powietrza Mijia którego nie mogę powiązać z innymi urządzeniami ponieważ nie da się go dodać do aplikacji Mi Home z regionem Mainland China, chore..